Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje a přáteláky

ROZPIS ZÁPASŮ A PŘÁTELSKÝCH UTKÁNÍ 2017-18

info pro rodiče: po dohodě realizačního týmu nebudou uváděni střelci branek a podrobnější info k zápasu. Pravidla mini hokeje jsou volná a nesměřují k výsledku, ale srovnání hráčů v dané kategorii.

PROHRA - VÝHRA

30. 12. 2017 turnaj Vimperk

 

27.12.2017 Veselí nad Lužnicí - turnaj

sraz:           na ZS Veselí nad Lužnicí

Nominace: Hlaváč (brankář) Vondřich, Brychta, Hruška, Dvořák, Makovička, Plešák, Korčák, Šírek, Lojka, Mrázek, Váňa, Vrchota.

Náhradníci - Veselí: Placek, Křivanec,

 

23. 12. 2017 Tábor - turnaj

sraz:      na ZS Tábor

Nominace: Korčák (brankář) - Nevšímal, Novotný, Brychta, Tlachač, Vlček, Vašek, Hanus, Lechner, Dvořák, Červák, Vávra, Nedorost.

 

Náhradníci - Tábor (pokud někdo onemocní) : Petrách, O Badu, Tureček, Placek

 

 

2. 12. 2017 Český Krumlov - HC Český Krumlov vs Vlci HC Motor ČB

sraz: 09:00 hodin  na ZS Český Krumlov 10:00 - 10:30 zápas.

Nominace: Lechner (brankář) - Tureček, Mrázek, Nedorost, Křivanec, Vlček, Petrách, Bláha, O Badu, Joura, Ujhelyi, Placek Vondřich.

 

4. 11. 2017 České Budějovice HC Motor ZD11 vs HC Lvi ČB - sraz 07:45 hodin na ZS ČB, 08:30 - 09:30 zápas.

Nominace:

Brankari: Vrchota, lechner, Korčak
Hráči: Hruška, Vondřich, Vlček, Tlachač, Mrázek, Červak, Vávra, Plešák, Horáček, Ujhely, Křivanec, Šířek, Obadu, Hlaváč, Nártovský, Joura, Vašek, Dvořák, Brychta, Petrách, Makovička, Nedorost, Bláha, Novotný. 
Tým bílých: Do prvního domácího zápasu nastoupili naši kluci v bráně s Honzíkem, který se s rolí brankáře po chvíli dobře popasoval a dařilo se mu odrážet útoky soupeře, bohužel nám zaspávali hráči při obraně a výpomoci brankáři, kdy se soupeř z dorážek už radoval a skóre na jeho straně naskakovalo. Následně se ještě v první třetině naši kluci vzpamatovali a zastavili nápar soupeře. Hra se vyrovnala a všechny tři naše lajny hrály dobře, což ústilo k zaslouženým brankám. Hlavně první útočné formace, ke které se přidala druhá i třetí. Kluci si dobře zahráli ovšem soupř vyhrál zaslouženě. Nevadí, celkový dojem udělali kluci dobrý a tak se můžeme těšit na další zápasy.
Tým červených: Do prvního domácího zápasu nastoupili kluci opět s Márou, na kterém je každý zápas znát a jeho výkon stále stoupá. Kluci byli houževnatí a soupeři nedali nic zadarmo. Tomu odpovídalo i skóre, které se přelévalo ze strany na stranu. Konec zápasu pak měl dle očitých svědků znamenat těsnou výhru našich. Takže klukům gratulace a do příštího zápasu hodně zdaru. Bry.
 

 

8. 10. 2017 Veselí nad Lužnicí vs HC Motor ZD11

Nominace do Veselí 8.10. sraz v 9:30. Mrázek, Tureček, Červák, Hlaváč, Váňa, Makovička, Vondřich, Vlček, Vrchota, Vávra, Korčák, Brychta. 

Odveta ve Veselí nad Lužnicí byla naprosto jiným zápasem, než který jsme viděli prvního října. Klukům se dařilo a týmová práce vedla k vítězství v první třetině a zasloužené remíze po druhé třetině. Ve třetí třetině jsme za týmem z Veselí trochu ztráceli a spíše dotahovali, ale i tak předvedli kluci super výkon a tak prohra o tři branky nevadila. Bry.

 

01.10.2017 PU - VESELÍ NAD LUŽNICÍ vs HC Motor České Budějovice ZD11, SRAZ 09:30

Sestava: Lechner, Plešák, Vašek, Šírek, Placek, Hruška, Ujhely, Joura, Nevšímal, Brychta, Makovička, Obadu, Křivanec,

Do zápasu vstoupili naši kluci dobře, ale brzy jsme inkasovali a trvalo celou třetinu, než jsme se prosadili i my. Bohužel jsme dali pouze sedm gólů, což na výhru stačit nemohlo. Velké díky patří Marku Lechnerovi, který i přes první zkušenost s betony v bráně zachytal v rámci možností výborně a dobrými zákroky udržel přijatelné skóre. 

Bry.

 

16. 9. 2017  HC Jindřichův Hradec vs HC Motor České Budějovice ZD

sestava: Hruška, Brychta, Vrchota, Vlček, Lechner, Váňa, Vondřich, Korčák, Horáček, Vávra, Dvořák, Matějka

Report z Jindřchova Hradce:

Základna D slaví svou první výhru, když v dnešním přátelském utkání deklasovali kluci Střelce JH. V první třetině naši vstřelili jeden gól, na který stačil soupeř před přestávkou odpovědět. V druhé třetině převzali naši hráči otěže zápasu a už je nepustili. Výborný výsledek byl týmovou prací všech našich malých motoráků a jejich trenérů. Bry.

 

 

 

 

.